gadżety-do-włosów.jpgPrawdziwe włosomaniaczki dobrze wiedzą, jak bogaty jest rynek produktów do włosów. Dostaniemy produkty do każdego rodzaju włosów, rozwiązujące każdy problem, w niemal każdej wersji zapachowej, kolorystycznej itd. Czy coś może nas zaskoczyć? Tak. Mnogość ciekawych i jednocześnie przydatnych gadżetów do włosów. Poniżej przedstawiamy cztery najbardziej zaskakujące gadżety do włosów, które każda kobieta powinna mieć.

Nr 1. Klips/poziomica do podcinania grzywki

Dziewczyny, które decydują się na fryzurę z grzywką, znają to z praktyki. Dopiero byłaś u fryzjera, a grzywka znowu włazi do oczu i nie układa się zbyt dobrze. Musisz szukać fryzjera, który nie wydrze ostatniej złotówki za dwa cięcia skracające grzywkę. A co, gdyby skrócić grzywkę samodzielnie? Niemożliwe? Będzie krzywo i nieestetycznie? Wcale nie, jeśli tylko zaopatrzysz się w urządzenie do samodzielnego obcinania grzywki. Poziomice CreaClips lub Bango to przemyślane klipsy, które pozwolą na spięcie grzywki w taki sposób, aby z łatwością skrócić ją i wycieniować bez obawy o to, że zrobimy sobie krzywdę.

Nr 2. Spinka dająca efekt fryzury bob

Chcesz podążać za wiosenną modą i mieć na głowie estetycznego boba, ale mimo wszystko nie chcesz ścinać długo zapuszczanych włosów, o które walczyłaś i pielęgnowałaś je od miesięcy? Spinki Bob Maker to hit ostatnich miesięcy, dzięki któremu możesz w kilka minut wyczarować uroczą fryzurę w stylu bob nawet z bardzo długich włosów. Podłużna spinka pozwala zebrać „nadmiar” włosów z długości i schować je pod bobem w taki sposób, że fryzura będzie wygodna i naturalna.

Nr 3. Siatka do uzyskania plażowych fal

Marzysz o plażowym, świeżym wyglądzie, ale nie masz ochoty i czasu, żeby męczyć się z testowaniem dziwnych sposobów i wymyślnych produktów, które mają zapewnić Ci plażowe fale? Z pomocą dla cienkich i niezbyt długich włosów przychodzi siatka od Kevina Murphyego. Jedwabiście delikatna, cienka siatka Texture.net pozwoli na osiągnięcie wymarzonej stylizacji włosów prostym sposobem. Wystarczy założyć siatkowy czepek na wilgotne włosy przed spaniem, aby rano obudzić się z burzą plażowych loków.

Nr 4. Opaska na noc dająca efekt naturalnych fal

Marzysz o hollywoodzkich falach, ale nie masz czasu i chęci na to, aby męczyć swoje włosy wysoką temperaturą lokówki? Istnieją gadżety, które same zakręcą włosy w trakcie snu. Niemożliwe? Aurora Band to miękka opaska na włosy, którą stworzono z myślą o tym, aby zabezpieczyć lekko wilgotne włosy w trakcie snu i wyczarować z rana efekt naturalnych, pięknych fal bez żadnego wysiłku. Wystarczy okręcić włosy wokół opaski i pójść spać.