pharmaceris-h-stimupurin.jpgLubię mieć długie włosy i chyba nigdy nie zdecydowałabym się na ich ścięcie całkiem na krótko. To dlatego mam zamiar właśnie zabrać się za test kolejnego produktu przyspieszającego wzrost włosów.

Jak sprawdzi się szampon H-STIMUPURIN marki Pharmaceris na moich włosach?

Pharmaceris oddało do użytku specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów. To produkt przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zazwyczaj nie stosuję produktów uniseks, ale wyjątkowo skusiły mnie dobre opinie tego szamponu. Trzeba pamiętać, że włosy mężczyzn i kobiet różnią się od siebie nieznacznie, a więc kosmetyki też powinny być dopasowane do płci. H-STIMUPURIN to preparat, który ma działać dwupłaszczyznowo:

– hamować przedwczesne lub nasilone w pewnych okresach wypadanie włosów,
– pobudzać cebulki włosów, a co za tym idzie stymulować odrastanie i zagęszczanie włosów.

Producent obiecuje cuda i mam szczerą nadzieję, że te cuda się sprawdzą po dłuższym okresie stosowania H-STIMUPURIN Pharmaceris. Może nareszcie znajdę produkt, który będzie odpowiadał składem i formułą moim włosom, bo te niestety rosną wyjątkowo powoli.

Jakie efekty ma przynieść stosowanie szamponu H-STIMUPURIN?

– skuteczną walkę z łysieniem (zarówno o podłożu genetycznym i środowiskowym),
– efektywne zapobieganie utracie włosów, której przyczyny mogą być różne,
– odrastanie włosów uzyskane dzięki stymulacji cebulek i mieszków włosowych,
– aktywizację genów odpowiedzialnych za proces budowy włosów,
– przywrócenie fizjologicznej równowagi skóry głowy,
– wydłużenie cyklu życia włosa (tzw. fazy anagenu),
– neutralizowanie genów, które mają negatywny wpływ na kondycję włosów.

Brzmi to dość skomplikowanie, ale wszystko sprowadza się do aktywnego udziału składników szamponu w procesach związanych z genami odpowiedzialnymi za nasze włosy. Z tego, co można wyczytać na stronie producenta, to H-STIMUPURIN ma głównie za zadanie walczyć z łysieniem i nadmierną utratą włosów. Użytkowniczki polecają jednak ten szampon jako najlepszy sposób na zagęszczenie włosów i szybszy ich wzrost.

Przekonam się o tym na własnej skórze. Recenzji specjalistycznego szamponu stymulujące wzrost włosów H-STIMUPURIN marki Pharmaceris możecie oczekiwać na moim blogu już niedługo.