montibello.jpgWracam z nowinkami po dwóch tygodniach testowania odżywki w sprayu Montibello. Czy rewolucyjna odżywka Smart Touch z proteinami roślinnymi i peptydami zadziałała na moje zniszczone włosy? Czy skuszę się na większe opakowanie tego produktu?

I najważniejsze – czy polecam Inteligentny Dotyk od Montibello?

Tak, jak przypuszczałam, rewolucja nie nastąpiła zaraz po użyciu. Montibello Smart Touch działa kompleksowo, ale na pewno nie natychmiastowo. To nie było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo rozsądna osoba musi zdawać sobie sprawę z tego, że składniki odżywcze z produktu potrzebują czasu, żeby wchłonąć się w strukturę włosów i zapewnić poprawę. Dużym plusem jest fakt, że efekty użycia Smart Touch 12w1 były widoczne już po trzech dniach, a nie standardowym tygodniu. To można już nazwać rewolucją. 🙂

Bardzo, bardzo, bardzo pozytywna jest aplikacja Montibello Smart Touch! Inteligentny Dotyk jest naprawdę inteligentny, bo aksamitna mgiełka o pięknych zapachu otula całe włosy już po pięciu psiknięciach. Oczywiście dla kogoś kto ma krótsze włosy niż ja (moje sięgają niemal do tyłka) wystarczy o wiele mniej produktu. Formuła Smart Touch 12w1 jest pod tym względem wyjątkowo dobrze przemyślana i zapewnia doskonałą wydajność. Moje 50 ml opakowanie wystarczy na zdecydowanie dłużej niż przypuszczałam. Naprawdę cenię sobie takie produkty, którymi mogę cieszyć się dłużej.

Czy wyciąg protein pszeniczno-warzywnych zadziałał na moje włosy? Pół na pół. Montibello Smart Touch na pewno nawilża i odżywia, bo włosy stały się miękkie, miłe w dotyku i wyraźnie bardziej lśniące już po kilku dniach. Jedwabistość produktu sprawiła, że zniknął też problem puszenia się włosów. O wiele łatwiej jest mi teraz je rozczesać lub spiąć w elegancką i ułożoną fryzurę. Niestety dwa tygodnie kuracji odżywką Smart Touch 12in1 nie przyniosły efektu sklejenia rozdwojonych końcówek, które producent wymienia w 12 korzyściach. Wychodzi na to, że Montibello Inteligentny Dotyk to odżywka, która nie do końca naprawia uszkodzone obszary włosów. Moje końcówki musiałam tradycyjnie podciąć w salonie fryzjerskim.

Podsumowując, polecam tę odżywkę jako produkt do standardowej pielęgnacji włosów. Jeśli potrzebujemy dobrego nawilżenia, odżywienia i wygładzenia włosów to Montibello Smart Touch jest dla nas. Nie oczekujmy jednak rewolucyjnych efektów naprawczych. Ja, mimo wszystko, skuszę się na Montibello 12w1 raz jeszcze, bo przemawia do mnie znakomita wydajność i przemyślana formuła produktu.