creaclip.jpgNie lubisz chodzić do fryzjerów, bo nigdy nie potrafią ściąć włosów tak, jakbyś tego chciała? Uważasz, że nie opłaca się płacić fryzjerowi tyle pieniędzy za dwa ruchy nożyczkami i podciętą grzywkę? CreaClip to rozwiązanie dla osób, które wolą same podcinać, cieniować i stylizować swoje włosy. Jak to działa?

CreaClip to innowacyjny gadżet, który od niedawna króluje na portalach społecznościowych.

Służy przede wszystkim do podcinania włosów, ale mnogość filmów w sieci pokazuje, że tego rodzaju poziomice do włosów są wielofunkcyjne. Zwłaszcza, że w pakiecie dostajemy dwie długości CreaClip – niebieską (krótszą) poziomicę przeznaczono głównie do ścinania grzywki, natomiast białą (dłuższą) z powodzeniem można stosować do cieniowania, podcinania, skracania i stylizowania włosów na całej długości.

Cena tego gadżetu jest dość wysoka, biorąc pod uwagę, że w Polsce gadżety do włosów nie są tak popularne. CreaClip doczekało się już swoich tańszych zamienników, które można kupić w sieci np. na stronach internetowych, gdzie sprzedaje się chińskie produkty. Jak działa i jak prezentuje się ten gadżet podbijający serca kobiet na całym świecie?

CreaClip swoją budową przypomina długi klips to zamykania otwartych paczek z żywnością – podłużny, złożony z dwóch części domykających się i zabezpieczonych zapięciem na końcu. W środku znajduje się szereg ząbków, które mają pomóc w utrzymaniu gadżetu na włosach. Na zewnątrz CreaClip znajduje się umiejscowiony pośrodku zbiorniczek z cieczą i wskaźnikiem, który wygląda i działa na takiej samej zasadzie, jak standardowa budowlana poziomnica – ma pomóc w określeniu, czy nasze włosy będą równo podcięte. Co ciekawe, miniaturowa poziomnica jest przymocowana w taki sposób, że możemy ją przekręcać – w zależności od tego, jakie cięcie mamy w planach (może to być np. grzywka po skosie).

Stosując się do kilku prostych zasad (zakładaniu gadżetu na rozczesane włosy, zsuwając go w dół od samej skóry głowy, ostrożnym cięciu, używaniu naprawdę ostrych przyrządów do cięcia i pamiętaniu o tym, że poziom wyznaczany jest grawitacyjnie, a więc trzeba siedzieć prosto) mamy gwarancję, że CreaClip znacznie ułatwi fryzjerskie zabiegi, które będzie można wykonać w domu. CreaClip pozwala na: cieniowanie włosów bez straty na długości, ścinanie grzywki, obcięcie włosów na boba, skracanie włosów na równo lub w kształt litery V, cieniowanie całej długości włosów i wiele innych.