equilibra.jpgWłoska marka Equilibra zaprezentowała nawilżającą odżywkę zwiększającą objętość włosów, która ma dawać głębokie nawilżenie, kompleksową ochronę, poprawę elastyczności, przywrócenie blasku i widoczne zdwojenie objętości włosów. Odżywka do włosów Equilibra to produkt, który łączy w sobie witaminy, jedwab, keratynę oraz olejki naturalne, a wszystko to szczególnie dla dobra włosów przesuszonych.

Czy odżywka do włosów Equilibra działa?

Nawilżająca odżywka zwiększająca objętość Equilibra to włoski kosmetyk, którego działanie opiera się na specjalnym kompleksie roślinnym PhytoSynergia łączącym w sobie regenerujące działanie soku z aloesu, olejku arganowego i keratyny pozyskiwanych z hydrolizowanych protein pszenicznych. Aloesowa odżywka Equilibra ma w swoim składzie również proteiny jedwabiu, które tworzą na włosach warstwę ochronną, natomiast wełniana keratyna wspiera tę właściwość zapewniając wzmocnienie włosów. Odżywka Equilibra to również bogactwo „witaminy młodości”, czyli witaminy E o działaniu hamującym naturalne procesy starzenia.

Dużym plusem jest fakt, że włoski kosmetyk nie zawiera sztucznych barwników, parabenów i alergenów, a więc jest całkowicie bezpieczny. Choć producent nie uchronił się przed całkowicie wolnym od silikonów składem. W odżywce Equilibra znajdziemy zmywalny silikon Amodimethicone, który jednak jest uznawany za lekki i przyjazny dla włosów, a więc nie ma obaw o zbytnie obciążenie ich struktury.

Equilibra Balsamo Disciplinante Idratante Conditioner to odżywka, która łączy w sobie dobroczynne działanie wszystkich wymienionych składników, zapewniając najlepsze właściwości dla włosów. Odżywka jest gęsta, kremowa i niezwykle bogata.

Jak działa aloesowa odżywka Equilibra?

Wielowymiarowo!

1. Dogłębnie odżywia komórki włosa.
2. Nawilża włosy od nasady po końce.
3. Odbudowuje trzon włosa.
4. Przywraca aksamitną miękkość.
5. Tworzy warstwę ochronną.
6. Uelastycznia włosy.
7. Ułatwia rozczesywanie włosów.
8. Nadaje włosom zdrowy blask.
9. Widocznie zwiększa objętość.

Nawilżająca odżywka zwiększająca objętość włosów Equilibra to produkt, który zapewnia równowagę pomiędzy odpowiednim nawilżeniem, odżywieniem i ochroną włosów. Odżywka do spłukiwania działa na każde pasmo włosów podczas odprężającego masażu skóry głowy.